Szkoła Podstawowa nr 29

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 7489
  • Do końca roku: 131 dni
  • Do wakacji: WAKACJE!!!
Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Nasze sukcesy

Nasze sukcesy

Konkurs matematyczny - Kangur

Julia Meryk- "Beniamin - 1B"

Artur Zamorowski i Bartosz Rosołek - "Kadet - 2K"

 

Konkurs origami - Kwiaty dla Mamy

Klasy „0” - III

 I miejsce -     Laura Dziadek  PM nr 34

 II miejsce-    Jakub Buczek  SP nr 32  

 III miejsce-    Filip Stępień  SP nr 29

 

Klasy IV - V

 I miejsce -     Paulina Gorczyca SP nr 29

 II miejsce -     Monika Tworek  SP nr 29

 III miejsce-    Marcin Matuszny  SP nr 38

 Wyróżnienie -  Anna Tatar SP nr 29

 Wyróżnienie -  Wiktoria Koss SP nr 29

 Wyróżnienie -  Michal Pawlica SP nr 29

 

Klasy VI – VIII

 I miejsce -   Agata Wójcik nr 29

 II miejsce -   Tomasz Gorczyca SP nr 29

 III miejsce-   Monika Sowińska  SP nr 29

 Wyróżnienie -  Hanna Zawadowska SP nr 29

 

Pokaz Talentów

klasa I-IV

I miejsce - Maciej Wyspiański

II miejsce - Monika Tworek

III miejsce - Julia Buck

wyróżnienie - Adam Krzyszczuk i Małgosia Kranc

 

klasa V-VIII

I miejsce - Ewa Stawicka, Kamila Kulas, Agata Wójcik

II miejsce - Paulina Wójcik, Natalia Macuga, Arleta Baron, Julia Rydzyńska

III miejsce - Hania Zawadowska i Monika Sowińska

wyróżnienie - Kuba Brzęczek

 

Gratulujemyi zachęcamy wszystkich do rozwijania swoich talentów.

 

 

XXI Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny

 

28 maja odbył się w naszej szkole konkurs ortograficzny, w którym wzięło udział

 43 uczniów z klas IV – VIII Szkół Podstawowych nr 27, 29 i 38.

 Współorganizatorem konkursu była Rada Osiedlowa Łabędy, która ufundowała nagrody dla najlepszych uczestników.

 

 Klasa IV

1. Michał Plok                                       SP nr 38

2. Monika Jezierska                            SP nr 27

3. Jakub Gwizdała                               SP nr 27                                             

Wyróżnienie Michał Trocki                 SP nr 38

 Klasa V

1.  Michał Pawlica                                SP nr 29                                                        

2.  Zuzanna Kołatek                            SP nr 27                                                              

3.  Zuzanna Wierzchowska                 SP nr 27                                        

Wyróżnienie Anna Tatar                    SP nr 29                                                 

Wyróżnienie Julia Meryk                   SP nr 29

Klasa VI

1. Bartosz Brom                                  SP nr 38                                                                    

2. Magdalena Chachurska                   SP nr 27                                                            

3. Katarzyna Smuda                           SP nr 38                                   

Wyróżnienie Dominik Pietrzak           SP nr 27

 Klasa VII

1. Agata Wójcik                                 SP nr 29                                                                                                                                                                                               2. Matylda Machura                           SP nr 27                                                                

3. Hanna Rębisz                                 SP nr 38                                        

Wyróżnienie Paulina Bachurek           SP nr 29

Klasa VIII

1. Szymon Gwizdała                           SP nr 27

2. Kacper Fastnacht                          SP nr 27

3. Jakub Rosołek                               SP nr 29                                                 

Wyróżnienie Bartosz Rosołek           SP nr 29

 

Zwycięzcom gratulujemy!

 

 

Memoriałowy Turniej Koszykówki im. T. Kaczmarka

3 miejsce - Majek Patryk, Misiak Kacper, Szenfeld Jakub, Migas Jakub, Dudziak Tymek, Jańczak       Wojtek, Sobierski Aleksander, Szenfeld Mateusz, Skorupa Kacper, Trocki Adam

 

III Dzielnicowy turniej rzucanki siatkarskiej na przywitanie wiosny

3 miejsce - Wójcik Paulina, Bartoń Arleta, Meryk Julia, Macuga Natalia, Koss Wiktoria

Migas Jakub, Misiak Kacper, Szenfeld Jakub, Zamorowski Maciek, Majek Patryk

 

Dzielnicowy konkurs plastyczny na najładniejszą kartkę wielkanocną

Laureaci konkursu:

1 miejsce – Małgorzata Kranc, Julia Buck

2 miejsce – Eliza Liput

3 miejsce – Adam Krzyszczuk, Piotr Zamorowski

Wyróżnienie : Piotr Pieczka, Natalia Wypiór

 

Konkurs dzielnicowy „Najpiękniejsza kartka walentynkowa”

Z przyjemnością przekazujemy, że w konkursie na najpiękniejszą kartkę walentynkową miejsca zdobyli :

 wyróżnienie: Eliza Liput kl.I.

II msc.- Julia Buck kl.III.

I msc. Małgorzata Kranc kl. I.

 Gratulujemy!

Rozdanie nagród nastąpiło 6 marca o godz.11:30 w CKS Łabędź.

 

IV Turniej Mikołajkowy z koszykówki (dziewcząt)

III miejsce - Natalia Szczurek, Julia Majek, Julia Dudziak, Kamila Kulas, Ania Linek, Renata Lipczyńska, Monika Firlej, Monika Sowińska, Wiktoria Koss, Julia Kunc

 

Konkurs historyczny „Drogi do wolności”                                                         

I miejsce - Ania Tatar

II miejsce – Wiktoria Koss

III miejsce – Paulina Gorczyca

 

Konkurs poetycki „Święto Niepodległości” 

I miejsce - Ania Tatar, Julia Buck, Paulina Gorczyca
II miejsce – Amelia Konieczny, Tomasz Gorczyca

 

Konkurs dzielnicowy „Jesienne dary”

W plastycznym konkursie dzielnicowym „Jesienne dary” uczennica naszej szkoły, Oliwia Gola z klasy trzeciej zdobyła III miejsce, gratulujemy!

 

Konkurs dzielnicowy „Mój przyjaciel Miś”

W plastycznym konkursie dzielnicowym „Mój przyjaciel Miś” uczeń klasy pierwszej, Wojciech Junkiert,  zdobył wyróżnienie, gratulujemy!

Konkurs dzielnicowy 'Przyroda wierszem pisana”

W konkursie recytatorskim zorganizowanym w naszej szkole wyróżnienia zdobyły:
Julia Buck- klasa III
Eliza Liput- klasa I,
a miejsce III uzyskał:
Wojciech Roesner- klasa II.

 

Konkurs dzielnicowy Biblioteki w „CKS  Łabędź”

„W płatkach śniegu”
W konkursie plastyczno- literackim „W płatkach śniegu” I miejsce zdobyła uczennica klasy pierwszej Eliza Liput.

Gratulujemy serdecznie!